Автобусы Украины

10:51
Департамент освіти Одеської ОВА провів тендер на закупівлю шкільних автобусів.
14:54
Вночі 19 червня у Херсоні під час артилерійського обстрілу постраждав один з автобусних парків, згоріло 10 автобусів-маршруток.
16:12
Місто Буча, що пережило період російської окупації на початку війни, створило глве комунальне підприємство, яке займається міськими та приміськими пасажирськими перевезеннями у межах територіальної громади.
13:17
У Стрийській, Грабовецько-Дулібівській та Моршинській громадах Львівської області запрацювала безготівкова оплата проїзду в автобусах.
17:08
Херсон та Херсонська область отримають 32 міських низькопідлогових автобуси у якості гуманітарної допомоги зі столиці Іспанії Мадр ду.
16:47
Вдень 19 квітня під час російськог обстрілу було пошкоджено автобусний парк та декілька автобусів у Херсоні.
09:23
Мова йде про відразу 17 автобусів великої місткості, які раніше працювали у містах Європи.
13:33
Муніципалітет Стамбула надасть Одесі гуманітарну допомогу у вигляді 10 міських автобусів та 41 генератора.
16:43
Будь-яка подорож, зокрема й автобусом, — це завжди чимало клопотів. Зібрати потрібні речі й нічого не забути, завершити всі справи, підготуватися до мандрівки — якщо поїздка планується за кордон, до того ж з дітьми, турбот ще більше. В усьому цьому коловороті треба ще й викроїти час на візит в автобусну касу за квитками. Проте ми знаємо спосіб, як суттєво спростити собі життя в підготовці до мандрів.
15:24
Верховна Рада схвалила нові закони, які починаючи з 2028 року спочатку обмежать, а потім повністю заборонять використання дизельних автобусів у системах міського громадського транспороту.