Обстріли порушили режим роботи одеського порту

Среда , 27 марта 2024, 09:33
Через російські удари по енергетичній інфраструктурі Одеської області було порушено елекропостачання порту Одеси, що спричинило зменшення інтенсивності обробки вантажів.
Обстріли порушили режим роботи одеського порту

Останні ракетні удари по енергетичній інфраструктурі півдня України призвели до перебоїв з енергоживленням порту Одеса та окремих дільниць залізничної мережі в напрямку до нього, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ "Укрзалізниця" Валерій Ткачов.

Як зазначив посадовець, це заважає збільшенню вивантаження зернових у портах Одеської області. Так, за останній тиждень обсяг вивантаження в портах Великої Одеси зменшився на 13 вагонів за добу - до 1413 одиниць, в порту Ізмаїл - на 2 вагони за добу - до 102 одиниць.

Водночас він зауважив, що наявність вагонів із зерном у напрямку портів Великої Одеси та Ізмаїл скоротилася за останній тиждень на 290 одиниць.

"Наразі наявність вагонів із зерном, що прямують до портів Великої Одеси, скоротилася до 7063 одиниць. Це на 225 вагонів менше, ніж тиждень тому. Черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зменшилася на 65 одиниць - з 705 до 640 вагонів", - уточнив фахівець.

comments powered by HyperComments