Залізниця запускає сервіс автоматичного відстеження і викупу квитків

Четверг , 11 апреля 2024, 15:50
Він буде доступний тим користувачам застосунку "Укрзалізниці", які авторизуються через "Дія.Підпис".
Залізниця запускає сервіс автоматичного відстеження і викупу квитків

Українська залізниця після тестування запускає функцію моніторингу квитків з можливістю автовикупу для всіх користувачів мобільного застосунку. 

Перед цим новий сервіс пройшов тестування із 3225 користувачами, отримали близько 500 повідомлень із пропозиціями та виправленнями і відкриваємо доступ до сервісу для всіх користувачів застосунку! 

Тепер для користувачів, авторизованих через Дія.Підпис,  доступний моніторинг двох типів:
- моніторинг на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць);
- моніторинг на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами).

У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів, а у випадку, якщо моніторинг буде скасований або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично.

Коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримуватимуть пуш-сповіщення у застосунку (тож перевірте, чи вони увімкнені в налаштуваннях вашого профілю). Якщо активована функція автовикупу, то користувачам приходитиме пуш-сповіщення про вже викуплені квитки. 

Моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ - Відень. Проте ви можете отримати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки. 

comments powered by HyperComments