Залізниця знову заявляє про зностання вантажопотоку до портів Одеської області

Вторник , 30 апреля 2024, 16:31
В "Укрзалізниці" фіксують продовження росту вантажопотоку та відвантаження зернових вантажів до портів Одеської області - як морських, так і дунайських.
Залізниця знову заявляє про зностання вантажопотоку до портів Одеської області

Середньодобовий показник вивантаження зернових у портах Одеси, Південного і Чорноморська у квітні зріс до 1276 вагонів. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Упродовж квітня показник добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси коливається у діапазоні 1000–1300 одиниць. Середньодобовий показник вивантаження зернових у портах Великої Одеси становить 1276 вагонів. За тиждень показник зріс на 14 одиниць.

Побільшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси, — з 7608 до 7930. Зростання сягає 322 вагони на добу. Це також можна пояснити певним відновленням перевезень до порту Чорноморськ.

Накопичення вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зменшилося на 21 одиницю. Наразі до порту рухаються 1059 вагонів. Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл становить 109 одиниць на добу. За тиждень показник зріс на один вагон.

comments powered by HyperComments