До портів Одеської області знову везуть більше зерна залізницею

Вторник , 4 июня 2024, 09:51
До великих морських портів Одеської області за минулий тиждень побільшало залізничних зернових вантажів, а до порту Ізмаїл - трохи поменшало.
До портів Одеської області знову везуть більше зерна залізницею

Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерновими у портах Великої Одеси за тиждень зріс до 1454 одиниць. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов.

За тиждень обсяг середньодобового вивантаження зерна у портах Великої Одеси зріс на 141 вагон — до 1454 одиниць. Водночас поменшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси. Показник скоротився з 7139 до 6212 вагонів, або на 927 одиниць.

Середньодобове навантаження зернових на залізничній мережі у напрямку портів Великої Одеси становить 1391 вагон. За останній тиждень показник зріс на 83 одиниці.

Накопичення вагонів із зерном до порту Ізмаїл зменшилося на 144 одиниці — з 1156 до 1012 вагонів.

Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл за тиждень скоротився на 11 одиниць. Наразі обсяг становить 126 вагонів на добу.

«Збільшенню вивантаження у портах заважають постійні повітряні тривоги (персонал портових операторів вимушений перебувати у бомбосховищах) та систематичні удари по енергетичній та припортовій інфраструктурі. Останні п’ять діб фіксуємо погіршення погодних умов (дощі), це також заважає перевантаженню зернових вантажів у порту», — зауважив Валерій Ткачов.

comments powered by HyperComments