В Україні зростають обсяги пасажирських перевезень залізницею

Вторник , 4 июня 2024, 12:32
"Укралізниця" повідомляє як про загальне зростання обсягів пасажирських перевезень, так і про значний ріст пасажиропотоку на деяких напрямках.
В Україні зростають обсяги пасажирських перевезень залізницею

За перші 5 місяців 2024 року Укрзалізниця перевезла майже 2,2 млн пасажирів у внутрішньому сполученні та майже 200 тисяч пасажирів — у міжнародному, демонструючи зростання на 22% та 21% відповідно у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Беззаперечним лідером став маршрут Київ — Чоп, який зріс на 221%. Це результат розвитку станції Чоп як пересадкового хабу між внутрішніми та міжнародними поїздами, зокрема відкриття альтернативного варіанту подорожі до Будапешта та Відня після запуску поїздів №367/745 Луцьк/Київ — Чоп та №143/146 Чоп — Відень у грудні 2023 року.

Зростання на 52% та 66% демонструє маршрут Миколаїв — Київ та Київ — Миколаїв відповідно. У топі також маршрути Київ — Хмельницький — Київ, Київ — Хелм — Київ, Київ — Вінниця — Київ.

Загалом за 5 місяців 2024 року Укрзалізниця наростила перевезення у внутрішньому та міжнародному сполученнях на 422,5 тис. пасажирів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

При цьому пасажирське сполучення з Одесою не увійшло у топ найдинамічніше зростаючих. Навіть експериментальне відновлення поїздів "Інтерсіті" між Одесою та Києвом на початку травня виявилося неоправданим - і після всього лиш трьох рейсів ці поїзди так і не запровадили на постійній основі.

comments powered by HyperComments