До морських портів Одеської області залізницею везуть трохи більше зерна

Понедельник , 10 июня 2024, 16:16
Але обсяги вивантаження зернових, навпаки, знизилися через погодні умови, повітряні тривоги і російські обстріли.
До морських портів Одеської області залізницею везуть трохи більше зерна

Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси становить 1274 одиниці. Це на 180 вагонів на добу менше, ніж тиждень тому. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи "Укрзалізниці" Валерій Ткачов.

Побільшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси. Наразі туди прямує 6244 одиниці. Це на 32 вагони більше, ніж тиждень тому.

Середньодобове навантаження вагонів на мережі у напрямку портів Великої Одеси становить 1250 одиниць. За останній тиждень показник скоротився на 141 вагон на добу.

Накопичення вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зменшилося на 22 одиниці, до 990 вагонів. Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл становить 125 одиниць. За тиждень показник зменшився на один вагон.

«Збільшенню вивантаження в портах заважають постійні повітряні тривоги (персонал портових операторів вимушений перебувати в бомбосховищах) та систематичні удари по енергетичній та припортовій інфраструктурі. За останні доби фіксуємо погіршення погодних умов (дощі), це також заважає перевантаженню зернових вантажів у порту», — наголосив Валерій Ткачов.

comments powered by HyperComments