"Укрзалізниця" утворила в своєму складі окрему локомотивну компанію

Среда , 12 июня 2024, 10:10
В складі "Укрзалізниці" створено ще одну філію, яка не прив'язана до поточної структури регіональних філій - це "Локомотивна компанія".
"Укрзалізниця" утворила в своєму складі окрему локомотивну компанію

"Укрзалізниця" опублікувала інформацію про утворення філії "Локомотивна компанія", причому саму філію було офіційно створено ще 25 квітня.

Серед функцій нової філії - утримання, забезпечення експлуатації та ремонту, сервісного обслуговування локомотивів, а також реструктуризація активів локомотивного господарства та оптимізація його діяльності з метою подальшого розділення експлуатаційної та ремонтної складових.

Скоріше за все, у склад цієї компанії увійдуть всі локомотивні депо різного статусу. які обслуговують локомотиви, а також самі локомотиви. Відповідно, у нову філію також переведуть і персонал - машиністів, помічників машиністів та співробітників локомотивних депо.

"Відповідно до завдань, визначених планом заходів з реформування залізничного транспорту, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1411-р, щодо структурних реформ АТ "Укрзалізниця", підготовки товариства до запуску конкурентного ринку залізничних перевезень, передбачено розділення напрямів діяльності з експлуатації та ремонту рухомого складу, що зараз поєднані у господарчій діяльності локомотивного господарства АТ УЗ. Для реалізації цього завдання як перший етап реформування пропонується утворити у складі АТ "Укрзалізниця" новий відокремлений підрозділ, а саме філію "Локомотивна компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця", - зауважується у дописі.

 

comments powered by HyperComments