У Казахстані за 2024 рік планують збудувати 140 локомотивів

Понедельник , 29 апреля 2024, 11:25
У Казахстані працюють два заводи з будівництва та збірки локомотивів, що виробляють тепловози і електровози за американськими та китайськими типами.
У Казахстані за 2024 рік планують збудувати 140 локомотивів

Два локомотивних заводи Казахстану поставлять понад 140 електровозів та тепловозів у 2024 році. Це підприємства АТ «Локомотив курастиру зауити» та ТОВ «Електровоз курастиру зауити».

«Локомотив курастиру зауити» цього року планує поставити 57 вантажних, 26 пасажирських і 18 маневрових тепловозів, а «Електровоз курастиру зауити» — 44 електровози.

Зауважується, що з моменту свого заснування «Локомотив курастиру зауити» виробив понад 570 локомотивів для АТ «НК «Казахстан темір жоли» та на експорт. На заводі організовано повний цикл виготовлення тепловозів, готовність до експлуатації тепловозів становить не нижче 95%.

«Електровоз курастиру зауити» виготовляє кузови електровоза, візки у зборі, тягові трансформатори, тягові перетворювачі, низьковольтну та високовольтну кабельну продукцію. Щорічна потужність заводу — виробництво 100 секцій електровозів KZ8A та KZ4AT, 100 трансформаторів та понад 620 одиниць перетворювачів тягової системи. Ці локомотиви виготовляються на основі ліцензійних китайських технологій. 

Як повідомлялося раніше, Wabtec став одноосібним власником локомотивозбірного заводу у Казахстані, який виробляє тепловози, General Electric, які експлуатуютсья в Казахстані, Україні, Молдові та Таджикистані під назвою ТЕ33А.

comments powered by HyperComments