У Чехії сталася аварія з пасажирським поїздом, в якому були українці

Четверг , 6 июня 2024, 09:09
У ніч на 6 червня на території Чехії пасажирський поїзд компанії RegioJet зіштовхнувся з вантажним поїздом. 
У Чехії сталася аварія з пасажирським поїздом, в якому були українці

Залізнична катастрофа сталася поблизу Пардубіце о 22:45. Міжнародний експрес RegioJet, який прямував з Праги через Кошице в український Чоп, зіткнувся на станції з вантажним поїздом ČD Cargo. Це було лобове зіткнення. Четверо людей загинули, ще близько двадцяти отримали поранення.

В "Укрзалізниці" заявили, що компанія тримає контакт із чеським оператором для максимальної допомоги пасажирам із подальшими пересадками. Деталі аварії уточнюються.

При цьому причіпні вагони, у яких прямують пасажири RejioJet до Чопа, знаходяться всередині поїзда і, за попередньою інформацією, загиблих чи серйозно постраждалих серед пасажирів до Чопа немає", - зазначили в УЗ.

Також прогнозується затримка поїзда RegioJet Прага-Перемишль, з якого більшість пасажирів пересаджуються на поїзди до України. 

Наразі у поїздах, які затримуються через аварію в Чехії, прямують 138 українських пасажирів до Перемишля та 104 пасажири до Чопа. Поїзд до Перемишля вже вирушив із Пардубіце. Він прямуватиме із затримкою до 10 годин. 

Управління чеської залізниці відкрило інформаційну телефонну лінію для населення - 950 570 805. Наразі компанія RegioJet створила кризову лінію 222 222 221, на яку люди можуть звертатися із запитаннями. Лінія доступна українською, а також чеською та словацькою мовами.

comments powered by HyperComments