Материалы на главную

12:22 Собственный материал
Що зараз відбувається на морі? До Одеси вперше з початку війни заходять торгівельні судна. Також розбираємось, де і як можна побачити російські кораблі у Севастополі та біля нього.
10:05
Вже підведені перші підсумки роботи продовженого до залізничного вокзалу маршруту №7 одеського трамваю. До кінця серпня його обіцяють продовжити ще раз.
12:40
З 9 серпня українські магістральні тепловози почали вантажні перевезення з потягами по території Молдови. Вони прямують транзитом з Вінницької області до Одеської - до порту Рені.
17:02
Ще два судна з зерном вийшли в море з портів Одеської області Чорноморськ та Південний - вони прямують до Туреччини та Ірану.
13:35
Чергова спроба зупинити Гайворонську вузькоколійку Одеської залізниці, на щастя, не вдалася тим, хто це планував.
23:30 Собственный материал
Як йде морський трафік з портів Одеської області та про дислокацію і дії російського флоту на Чорному морі, якому змінили командуючого.
19:52
11 серпня були скасовані всі рейси вузькоколійки Одеської залізниці між Гайвороном та Рудницею.
17:37
Починаючи з 2016 року в Одесі витратили біля одного мільярда гривень на виробництво власних трамваїв та реконструкцію трамвайної інфраструктури у центрі міста. Загальна ж сума планованих витрат, з урахуванням досі не реалізованих проектів за європейськими кредитами, перевищувала 90 мільйонів євро.
16:36
Внаслідок ударів по мосту через Дніпро по греблі Каховської ГЕС російське армійське угрупування на правому березі Дніпра остаточно потрапляє у логістичну блокаду та оперативне оточення.
14:35 Собственный материал
Що відбувається в портах Одеси, Чорноморська, Південного та що робить флот росії 9 серпня - головні морські новини.