Для Одеської області модернізували ще одну електричку

Вторник , 2 апреля 2024, 13:13
"Укрзалізниця" продовжує модернізацію електричок. За рахунок цього оновлюються існуючі приміські маршрути у Одеській, Полтавській областях та запущено нову лінію "City Express" у Дніпропетровській області.
Для Одеської області модернізували ще одну електричку

Ще два модернізовані електропоїзди виходять на приміські маршрути Одеської та Полтавської областей. У березні 2024 року на потужностях Укрзалізниці модернізували електрички ЕР-9Е №656 та ЕПЛ-9Т №008.

Вони оснащені пандусами, з усіма зручностями для людей з інвалідністю, навігацією шрифтом Брайля, місцями для велосипедів та, звичайно, портами Type-C та USB для зарядки гаджетів.

Електричка  ЕР-9E №656 вже обслуговує приміські маршрути Одеської області.

Електричка ЕПЛ-9Т №008 возитиме пасажирів у приміському русі Полтавської області.

Також розширено мережу "City Express" у Дніпропетровській області. На першому етапі проєкту, який почався в грудні 2023 року, модернізовані електропоїзди вирушили у рейси за маршрутом Дніпро — Кам'янське — Дніпро.

На другому етапі додано більше зручних сполучень агломерації Дніпра — з 29 березня модернізовані електропоїзди Dnipro City Express курсують у сполученні Камʼянське — Дніпро — Синельникове.

Поїзди зупиняються на станціях Нижньодніпровськ, Ксеніївка, Ігрень, Синельникове-2 та інших проміжних, забезпечуючи таким чином зручне тактове сполучення між районами і берегами самого Дніпра та для мешканців агломерації. Перші ранкові рейси стартують з Дніпра до станції Синельникове о 05:30, з Камʼянського до Дніпра і Синельникова о 05:42, з Дніпра до Камʼянського о 05:14, і з Синельникова до Дніпра о 05:49.

Тож відтепер, крім рейсів з Камʼянського до Дніпра, впродовж дня з Камʼянського до станції Синельникове через Дніпро відправлятимуться 4 рейси, 2 — зі станції Синельникове до Камʼянського через Дніпро, 3 — у напрямку Дніпро — Синельникове та 5 — у зворотному напрямку. На маршруті курсують відновлені на потужностях Укрзалізниці електропоїзди серії ЕПЛ2Т. Вони оснащені пандусами, місцями для проїзду людей з інвалідністю та інклюзивними вбиральнями, навігацією з шрифтом Брайля, місцями для велосипедів, а ще — портами Type-C та USB для зарядки гаджетів.

Загалом за три місяці 2024 року на наших потужностях уже модернізовано три електропоїзди.

comments powered by HyperComments