Морские и речные перевозки

12:12
Внаслідок переорієнтації вантажних перевезень на дунайські порти Одеської області там відкрито вже три регулярних контейнерних лінії.
17:26
Термін дії "зернової ініціативи", яка дозволяє безпечне судноплавство з морських портів Одеської області суто для експорту українського зерна та іншої аграрної продукції подовжили.
15:07
З портів Одеськеої області 17 травня вийшло останнє судно у рамках поточної "зернової угоди".
15:25
Через блокування Росією роботи "зернового коридору" у портах Одеської області значно знизилися темпи перевантаження зерна. Про це повідомив директор департаменту комерційної роботи "Укрзалізниці" Валерій Ткачов.
17:48
Починаючи з 9 травня жодне судно, яке б прямувало під завантаження до морських портів Одеської області, не пройшло інспекції у Босфорі. Таким чином, "зерновий коридор" фактично припинив свою дію.
10:10
Уряд навіть в умовах воєнного часу готується до передачі в концесію частини державних терміналів порту Чорноморськ під Одесою.
10:20
Порт Білгорода-Дністровського в Одеській області виставили на продаж в третій раз.
09:31
Судноплавство "зерновим коридором" з морських портів Одеської області відновлено з 9 травня, у Туреччині сьогодні розпочинаються перемовини щодо продовження його діяльності після 15 травня. А за перший тиждень травня з портів "Великої Одеси" експортували всього трохи більше 400 тисяч тон аграрних вантажів.
16:50
Ізмаїльський морський порт на початку травня 2023 року виконав річний план з вантажопереробки, опрацювавши понад 6 млн тонн вантажів. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).
17:02
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури за погодженням уряду призначило нових керівників ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) та ДП «Укрводшлях». Про це повідомила прес-служба МІУ.