Морские и речные перевозки

12:57
Розповідаємо про перебіг судноплавства у портах Великої Одеси 10 серпня.
09:55
На лінії між двома містами Одеської області курсує швидкісний катер "Нібулон Експрес 4" типу "Полісся".
17:53
Загалом з портів Одеської області з 1 по 9 серпня вийшли у море вже 12 суден, на борту яких 370 тисяч тон зернових вантажів.
16:01
Інформуємо про дислокацію та склад оперативного з'єднання російського флоту у Чорному морю: скільки кораблів загрожуть Одесі ракетними обстрілами.
14:35 Собственный материал
Що відбувається в портах Одеси, Чорноморська, Південного та що робить флот росії 9 серпня - головні морські новини.
17:01
Україна зараз має два пасажирські лайнери на Дунаї, щодо відновлення роботи яких йдуть перемовини власника з іноземними партнерами та інвесторами. На фото - лайнери "Україна" та "Молдавія" у Будапешті.
14:52
Вранці 8 серпня з порту Південний Одеської області вийшло у море перше торгівельне судно. Таким чином цей порт став третім після Одеси та Чорноморська, який фактично почав роботу після зняття морської блокади.
14:01
Вранці 7 серпня з портів Одеса та Чорноморськ вийшли в море відразу 3 навантажені зерном балкери і танкер, а ще один напередодні прийшов порожнім під завантаження.
14:46
Станом на 6 серпня у Чорному морі продовжує залишатися оперативне з'єднання російського флоту, яке загрожує ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
13:03
Судячи з опублікованих фото та відео дій російського флоту у період з 31 липня по 4 серпня, один з російських військових кораблів міг бути пошкодженим або знищеним.