Морские и речные перевозки

14:36
У Чорному морі розпочалися військово-морські навчання НАТО Sea Shield 24 («Морський щит - 2024»). Маневри відбуваються біля берегів Румунії - неподалік від морського та дунайського узбережжя Одеської області.
10:01
Загалом за період роботи українського чорноморського коридору з великих морських портів Одеської області відправлено на експорт понад 36 млн. тон вантажів, з яких понад 2 млн. тон - за перші 6 днів квітня та за останні 3 дні березня.
13:09
Вперше за час війни до одного з великих морських портів Одеської області зайшов контейнеровоз.
11:01
На росії планують добудувати для розгромленого чорноморського флоту три нові ракетні корвети.
11:54
Ще з 2013 року росіяни постійно тримають флотське угруповання у Середземному морі. Зараз вони посилюють його старим ракетним крейсером.
15:35
Адміністрація морських портів України оприлюднила підсумки роботи великих морських портів Одеської області за період дії українського морського коридору.
14:02 Собственный материал
Аналізуємо становище флоту росії, який готується остаточно залишити бази у окупованому Криму, зокрема Севастополь.
11:43
До порту Південний під Одесою зайшло найбільше за весь час війни торгівельне судно.
14:56
Підведені проміжні підсумки роботи морського коридору з великих морських портів Одеської області: в море вийшли 1140 суден, на яких експортували майже 34 мільйони тон вантажів.
14:10
Українське Дунайське пароплавство побудувало на своїх виробничих потужностях в Одеській області і спустило на воду чергову SLG-баржу.