Морские и речные перевозки

10:45
Порт Білгород-Дністровський в Одеській області стає другим портом, який приватизують повністю як цілісний майновий комплекс.
11:33
Протягом 2022 року українські порти, в основному, порти Одеської області, обробили понад 59 млн. тон вантажів, що більше ніж вдвічі менше показників 2021 року - через війну та російську морську блокаду.
09:55
30 січня в Одесі з короткою робочою програмою побували президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен.
12:39
З морських портів Одеської області за час дії "зернового коридору" вийшли в море 687 суден, на яких експортували майже 19 мільйонів тон української аграрної продукції.
09:49
На даний момент на рівні меморандуму починається угода про роботу біля узбережжя Одеської області кількох турецьких суден-електростанцій.
13:23
Зараз кожного дня через протоку Босфор проходить всього 2-3 судна "зерновим коридором" до портів Одеської області проти значно більшої щоденної кількості суден восени 2022 року.
10:54
Протягом перших 18 днів січня 2023 року з морських портів Одеської області відправилися 48 суден з 1,78 млн. тон аграрних вантажів. І це далеко не відображає можливості України - оскільки зменшеня обсягу експорту відбувається через саботаж діяльності "Зернового коридору" росією.
16:30
Експорт аграрної продукції протягом десяти з половиною місяців повномасштабної війни склав 41,3 млн тонн, у тому числі було експортовано 16,7 млн тонн кукурудзи та майже 9 млн тонн пшениці. Більшу частину вантажів вивизять морським шляхом з портів Одеської області. Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.
15:35
В Одеській області вперше в Україні приватизували порт - йдеться про морський торговельний порт "Усть-Дунайськ".
10:16
Високий суд Англії минулого тижня видав наказ про арешт активів Сергія Грози та Володимира Науменка, власників компанії GNT Group і зернового термінала «Олімпекс Купе» в Одеському порту, задовольнивши позов кредиторів GNT Group — американських інвестиційних компаній Argentem Creek Partners (ACP) та Innovatus Capital Partners. Про це повідомила прес-служба ACP.