Морские и речные перевозки

11:49
Обсяг експорту через порти Рені та Ізмаїл зараз максимальний за рахунок зростання питомої ваги зерна. Доля зернових перевезень портів зросла з 12% до 81% з початку року, хоча історично вона у загальних обсягах перевалки була незначна.
12:02
США на уровне советников президента Джо Байдена призывают россию снять морскую блокаду с порта Одессы.
09:19
Українське дунайське пароплавство вивело з відстою та повернуло до експлуатації 23 баржі.
15:58
"Українське Дунайське пароплавство" (УДП) виставило на аукціон у системі Prozorro потужності для вивезення зерна за кордон з портів Одеської області Ізмаїл та Рені. Про це повідомила прес-служба компанії.
14:53
Через морську блокаду внаслідок військової агресії Росії експорт зерна з Одещини упродовж березня-квітня скоротився до 1 млн тонн. Про це заявила директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алла Стоянова.
15:25
Агрессоры из россии уже выявили, что значительная часть судоходства Украины идёт через дунайские порты Одесской области и намереваются нанести удар.
14:57
Оккупанты крадут зерно, вывозят его автоколоннами в Крым, а затем по морю - в различные арабские страны, в первую очередь - в фактически подконтрольную россии Сирию.
12:02
За квітень 2022 року, під час війни та морської блокади портів "Великої Одеси", Україна вивезла на експорт більше мільйона тон зерна через порти Румунії, користуючись альтернативними шляхами через південь Одеської області.
16:42
Керівництво ООН виступило з закликом до росії зняти морську блокаду з українських портів - передусім Одеси, Чорноморська та Южного.
15:55
На российское судно погрузили во временно оккупированном Крыму 27 тысяч тонн зерна и попыталось продать его Египту, но после отказа изменило направление на Ливан и Сирию.