Морские и речные перевозки

09:25
В ніч на 2 серпня відбулася чергова масштабна повітряна атака України, в ході якої росіяни застосовували лише дрони-камікадзе іранського виробництва.
14:56
Під час обстрілів портової інфраструктури з 17 липня росіяни знищили лише у портах 180 тисяч тон українського зерна.
09:20
Напередодні до української частини гирла Дунаю у напрямку до портів Одеської області Ізмаїл та Рені увійшли три іноземні торгівельні судна - перші з моменту початку системних обстрілів портової інфраструктури.
13:50
Судноплавство в дунайських портах Одеської області Рені та Ізмаїл ускладнюється через російські обстріли інфраструктури та зниження рівня води внаслідок сезонного обміління Дунаю
09:22
Судноплавство до українських морських портів, окрім дунайських морських портів Одеської області, фактично повністю припинилося після виходу росії з зернових домовленостей, а до цього здійснювалося виключно в рамках "зернового коридору".
11:50
Експортна транспортна інфраструктура україеської залізниці та дунайських портів буже розвиватися за допомогою USAID
14:18
Міністр інфраструктури та розвитку громад Олександр Кубраков напередодні на засіданні Ради Україна-НАТО повідомив про 26 пошкоджених внаслідок російських обстрілів об'єктів портової інфраструктури. А з урахуванням сьогоднішнього нічного ракетного удару, їх вже 27.
09:12
В ніч на 27 липня росіяни завдали комбінованого повітряного удару ракетами і дронами. Під ударом опинилася портова інфраструктура.
12:32
Чорноморський флот росії виставив нові мінні загородження на фарватерах, що ведуть до морських портів Одеської області.
09:29
Організація IMO, яка веде реєстр всіх морських суден та відповідає, в тому числі, за безпеку судноплавства взагалі, закликає росію припинити агресивні дії у Чорному морі та повернутися до виконання міжнародного права.