Морские и речные перевозки

15:25 Собственный материал
Як проходить судноплавство у портах Одеської області - морських та дунайських. Дії флоту росії та аналіз морських новин за 17 серпня.
17:25
16 серпня з портів Одеської області Чорноморськ та Південний вийшли у море відразу 5 торгівельних суден, які сформували найбільший за чисельним складом конвой, який прямує у напрямку Босфору.
15:35
На ранок 15 серпня у Туреччині знаходяться на інспекції 6 суден-балкерів, які за день-два прийдуть до портів Одеської області під завантаження зерном та іншою агропродукцією.
14:14
Станом на середину дня 15 серпня ядро оперативного з'єднання російського флоту у Чорному морі зросло до трьох ракетних кораблів.
13:39
Увечері 14 серпня до порту Одеси вперше з початку війни зайшли два торгівельні судна.
12:22 Собственный материал
Що зараз відбувається на морі? До Одеси вперше з початку війни заходять торгівельні судна. Також розбираємось, де і як можна побачити російські кораблі у Севастополі та біля нього.
17:02
Ще два судна з зерном вийшли в море з портів Одеської області Чорноморськ та Південний - вони прямують до Туреччини та Ірану.
16:26
Після деякої перерви через мінну небезпеку до портів Одеської області на Дунаї знову йдуть судна Кілійським гирлом через канал Бистре.
14:18
Повідомляємо про склад та дії російського флоту у Чорному морі 12 серпня.
12:53
З Балтійського моря через річкові шляхи сполучення на Чорне море прямують два російських ракетних кораблі - корвети "Великий Устюг" та "Одинцово".