Морские и речные перевозки

14:56
Підведені проміжні підсумки роботи морського коридору з великих морських портів Одеської області: в море вийшли 1140 суден, на яких експортували майже 34 мільйони тон вантажів.
14:10
Українське Дунайське пароплавство побудувало на своїх виробничих потужностях в Одеській області і спустило на воду чергову SLG-баржу.
15:01
При цьому за день у портах вивозять стільки зерна, скільки за цілий місяць транзитом через Польщу сухопутним шляхом.
13:53 Собственный материал
ВМС України уточнили інформацію про останній ракетний удар по Севастополю 23 березня. Тоді було уражено не 2, як спочатку повідомлялося, а 4 кораблі.
10:22
Судноплавну поромну лінію з порту Чорноморськ під Одесою до грузинського порту Поті можуть запустити вже навесні цього року - тобто, у квітні-травні.
17:17
Морські та дунайські порти Одеської області зараз забезпечують 90% всього потоку вантажів через кордони України - і це приблизно 75% від довоєнного міжнародного вантажопотоку.
15:45 Собственный материал
Вранці 25 березня росіяни завдали удар балістичними ракетами по Києву. Розбираємося, до чого тут російські кораблі - та де і як зараз дислокується чорноморський флот російської педерації.
12:40
ГУР уточнив деталі ракетного удару по російському флоту та іншим військовим об'єктам окупантів у Севастополі.
16:36 Собственный материал
Пізно увечері 23 березня українська авіація завдала ракетний удар по окупованому Севастополю - з ураженням кораблів, командної інфраструктури та аеродромів росіян.
13:53
Премія «World Cruise Awards» (найкраща навколосвітня подорож) є чи не найпрестижнішою у світі, й у 2023 році в неї було кілька несподіваних переможців.