Морские и речные перевозки

18:38
У міністерстві інфраструктури повідомляють, що вже цього тижня очікують на заходи до Одеси та Чорноморську порожніх суден під завантаження зерном, а також планують розблокування порту Миколаєва.
17:47 Собственный материал
Ви чули що це? Це не просто гудок океанського судна. Це - сигнал, що морську блокаду з Одеси таки знято!
15:15
Розділені Дністровским лиманом міста Одеської області Білгород-Дністровський та Овідіополь будуть сполучені пасажирським катером.
13:26
Причиною цього став підрив на невідомому вибуховому пристрої лоцманського катеру 31 липня.
09:29
1 серпня за даними Міністерства інфраструктури України та Міністерства оборони Туреччини, з портів Одеси та Чорноморська таки відновлюється судноплавство.
11:44
У Чорному морі продовжує залишатися російське оперативне з'єднання, яке загрожує ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
16:16 Собственный материал
Всі зацікавлені сторони намагаються відновити судноплавство з українських портів. Сьогодні задля цього до Одеси та Чорноморську приїхали президент України Володимир Зеленський та посли країн "великої сімки". Дивимось, як розвивалася ситуація протягом останніх днів.
11:43
У гирлі Дунаю на півдні Одеської області 28 липня підірвалося на міні українське гідрографічне судно "Шляховик".
17:51
Увечері 27 липня у Чорне море через протоку Босфор увійшли два турецькі фрегати. Вони, скоріш за все, приймуть участь у військово-морських навчаннях НАТО у Болгарії, а після цього будуть охороняти конвої торгівельних суден до портів Одеської області.
11:08
На території Одеського порту вночі з 27 на 28 липня була пожежа. Рятувальники загасили пожежу за півтори години/