Морские и речные перевозки

11:53
Контейнерний маршрут з півдня Одеської області (Ізмаїл) до Констанци буде обслуговувати "Українське Дунайське пароплавство" на основі тендеру.
15:57
Знешкодження морських мін біля ключових портів України може затягнутися на кілька місяців. Про це заявив спеціальний радник з морської безпеки Міжнародної морської організації (IMO) Пітер Адамс, передає Bloomberg.
10:57
В Одеській області забороняють будь який рух маломірних плавзасобів до кінця війни.
16:06
3 червня відбулися торги по процедурі "англійського аукціону" на послуги Українського Дунайського пароплавства з вивезення української пшениці з дунайських портів Одеської області Ізмаїл і Рені.
10:14
Зусилля України для розблокування її морських портів, передусім Одеси, Чорноморська та Южного, потребують міжнародних гарантій безпеки судноплавства.
20:20 Собственный материал
Військово-морські сили України зазнали значних втрат, але мають перспективи поповнення досить сучасними кораблями - та скоріше за все, вже після війни.
12:36
Незважаючи на повідомлення про можливість розблокування порту Одеси за посередництва Туреччини, жодних гарантій безпеки з боку росії щодо цього немає.
11:05
До дунайського порту Ізмаїл в Одеській області йде перший караван з барж, навантажених контейнерами.
13:40
Навіть не переховуючись, росіяни повідомляють про наміри вивозити украдене зерно через окуповані українські порти - передусім Маріуполь та Бердянськ.
09:33
За останні тижні біля румунської частини гирла Дунаю у морі утворилося скупчення торгівельних суден, які прямують до українських дунайських портів Одеської області Ізмаїл та Рені.