Морские и речные перевозки

12:46
Український уряд працює над продовженням "зернових угод", за якими йде морський експорт зерна з портів Одеси, Чорноморська і Південного, а також планує долучити до "зернового коридору" і порти Миколаєва.
11:50
Глибини для судноплавства в українській частині гирла Дунаю довели до 6,5 метрів, а в районі порту Ізмаїл на півдні Одеської області до 7 метрів.
17:42
До порту Ізмаїл на півдні Одеської області доставили партію технічної солі з Єгипту морським шляхом.
11:42
Наразі міністерство енергетики шукає локації для розміщення турецьких плавучих електростанцій неподалік від берегів Одеської області.
16:01
Україна закликала ООН та Туреччину примусити Росію припинити блокування судноплавства в Чорному морі
09:32
Річкова судноплавна контейнерна лінія від румунського порту Констанца на південь Одеської області по Дунаю буде продовжена і охопить не лише порт Рені, а ще й Ізмаїл.
17:05
З великих морських портів Одеської області на середину лютого вже експортували 21 мільйон тон української аграрної продукції.
13:10
Поромна переправа через Дунай Орлівка - Ісакча на півдні Одеської області перетворюється на повноцінний порт.
16:16
Фонд держмайна продає з аукціону в рамках приватизації пори Білгород-Дністровський в Одеській області за стартовою вартістю у 187 мільйонів гривень.
14:47
Інформація про те, що в порту Рені на півдні Одеської області затонула баржа, виявилася недостовірною. Баржу вдалося врятувати.