Слайдер на главной

17:50
20 квітня Гайворонська вузькоколійка, що організаційно відноситься до Одеської залізниці як регіонального філіалу "Укрзалізниці", провела незвичний ретро-тур.
15:30
Гайворонська вузькоколійка, яка формально відноситься до Одеської залізниці, провела черговий провозний ретро-тур.
15:30 Собственный материал
Гайворонська вузькоколійка, яка формально відноситься до Одеської залізниці, провела черговий провозний ретро-тур.
09:39
13-14 січня Гайворонська вузькоколійка Одеської залізниці провела черговий паровозний ретро-фестиваль з ретро-поїздами по трьом напрямкам.
17:51 Собственный материал
Вже минулий 2023 рік став для системи транспорту Одеси досить складним роком. Передусім - через війну та її наслідки. Давайте трохи проаналізуємо - що відбувалося у 2023 році.
15:35 Собственный материал
27 грудня в Одесі презентовали новий трисекційний трамвай "Татра-Юг К1Т306", який минулими вихідними випробували на вулицях міста та кілька днів тому привезли до депо і зібрали.
18:11 Собственный материал
Зараз ми побачимо найбільшу українську вузькоколійку, яка тягнеться на понад 130 кілометрів від Рудниці до Голованівська та проїдемося під старим паровозом на її ділянці від Бершаді до Хащуватого через Гайворон. І дізнаємося трохи про її історію, яка починалася зі старих паровозів, та проаналізуємо її майбутнє, яке можливе лише завдяки старим паровозам.
12:29 Собственный материал
21 жовтня на старовинній Гайворонській вузькоколійці відбувся черговий паровозний фестиваль, який виглядав дуже мальовничо на фоні пейзажів золотої осені.
14:24
11 вересня в Одесі презентували перший з оновлених трамваїв моделі "Татра-Т3", який відрізняється наявністю кондиціонеру.
14:47 Собственный материал
18-20 серпня у "столиці українських вузькоколійок" Гайвороні пройшов наймасштабніший в Україні залізничний ретро-фестиваль під назвою "Паротяги мчать до Перемоги".