Слайдер на главной

09:24
З 26 березня "Укрзалізниця" відновлює деякі пасажирські потяги з Одеси, які були тимчасово скасовані на період військового стану.
09:22
Із сьогоднішнього дня, 21 березня, українська залізниця поступово повертає оплату за проїзд пасажирів на тих напрямках, які не є евакуаційними. Публікуємо розклад відправлень потягів з Одеси та інших міст.
08:19
На період з 13 по 27 березня "Укрзалізниця" перейшла на стабільний щоденний графік руху пасажирських потягів. Кількість потягів за графіком зменшена від звичайного. Та кожного дня до графіку додаються ті чи інші евакуаційні потяги. З Одеси в день зараз курсує 7 потягів за графіком та 2 евакуаціних.
08:25
На 17-й день війни 12 березня українська залізниця продовжує роботу з регулярних та евакуаційних пасажирських перевезень. Також виконуються перевезення стратегічних та гуманітарних вантажів. З Одеси відправляються два евакуаційних потяги.
08:46
8 березня, у 13-й день війни українська залізниця продовжує роботу за плановим графіком руху пасажирських перевезень, та додає потяги для евакуації. Один з таких евакуаційних потягів йде з Одеси.
08:12
На 12-й день війни українська залізниця продовжує пасажирські перевезення за графіком та евакуаційні з Одеси, Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Вінниці та інших міст України.
09:54
Продовжуємо висвітлювати роботу залізниці з пасажирських перевезень під час війни, розпочатою росією проти українського народу.
08:59
Рассказываем, как работает сегодня, 4 марта, железная дорога в условиях военной агрессии россии против Украины. Большая часть пассажирских поездов из Одессы, Киева, Харькова и других городов на востоке и юге страны в западном направлении переведены в режим эвакуационных.
08:40
Показываем работу железной дороги на седьмой день войны, 2 марта в режиме оперативного обновления.
09:29
Начиная с 1 марта "Укрзализныця" вернулась к работе по заранее спланированному графику пассажирского движения, что позволяет относительная стабилизация на фронтах.